O co chodzi?

Dość narzekania, że homolobby posuwa się coraz dalej. Aktywnie postawimy im tamę.

Ustawa „Stop LGBT”:

zabezpiecza przed profanacjami i atakami na Kościół Katolicki poprzez doprecyzowanie przepisów,
chroni przestrzeń publiczną przed homopropagandą,
realizuje zawartą w Konstytucji zasadę ochrony rodziny,
zabrania domagania się adopcji dzieci przez pary homoseksualne,
chroni przed zgorszeniem na ulicach (negliż, gorsząca sceny w trakcie zgromadzeń aktywistów LGBT),
chroni przed wyśmiewaniem najważniejszych symboli związanych z historią Polski.

Przywróćmy normalność!

Artykuł 18 Konstytucji RP brzmi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Ustawa #StopLGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację homopropagandy z przestrzeni publicznej.

W ciągu trzech miesięcy, dzięki zaangażowaniu tysięcy ludzi dobrej woli udało się zebrać ponad 140 tysięcy podpisów i złożyć projekt ustawy w Sejmie! I to wszystko w trudnych warunkach obostrzeń pandemicznych.

28 października 2021 roku odbyło się I czytanie ustawy #StopLGBT w Sejmie. Przedstawiciel Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej, Krzysztof Kasprzak merytorycznie i konkretnie przedstawił posłom konieczność uchwalenia tej ustawy dla dobra naszych dzieci i naszej Ojczyzny.

Posłuchaj wystąpienia Krzysztofa Kasprzaka:

Dość narzekania, że homolobby posuwa się coraz dalej. Aktywnie postawimy im tamę.

Zadzwoń do posła!

Podczas pierwszego czytania odnieśliśmy ważny sukces. Po głosowaniu, ustawa #StopLGBT została skierowana do dalszych prac w komisji sejmowej Administracji i Spraw Wewnętrznych. Teraz od efektywności pracy posłów zależy jak szybko zostanie wprowadzona w Polsce ochrona przed homopropagandą i profanacjami w przestrzeni publicznej. Teraz jest czas aby dzwonić do posłów i mówić im, czego chcą obywatele!

Na stronie www.zadzwondoposla.pl znajdziecie numery telefonów i adresy do posłów z poszczególnych okręgów wyborczych. Działajmy!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco, niezależny od politycznie poprawnych mediów

Scroll to Top